می 10, 2021

دانلود پایان نامه ارشد با موضوع هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با نگرش بر فقه

<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه


تکه ای از متن پایان نامه :


تبلیغات می گویند بهره گیری کننده های آن بایستی بالاتر از 18 یا 20 سال سن داشته باشند همچنین بعضی سایت ها شرط می کنند بازدید کنندگان سایت نباید با هرزه نگاری جنسی مخالف باشند به همان سادگی که شخص بالغ و بزرگ میتواند بنویسد 25 سال دارم یک کودک 12 ساله که کسی نظارتش نمی کند نیز می تواند بنویسد ” من 18 ساله هستم “(غفاری،1388ص69)


اگر چه برای ورود به بعضی از سایت ها ی هرزه نگاری لازم می باشد پول پرداخت گردد اما در سایت های بی شمار این تصاویر مجانی ارائه می گردند جای تعجب نیست که چرا با وجود اینکه این تصاویر مجانی در اختیار کاربران قرار داده میشود اما بعضی ها حاضرند در برابر آن پول پرداخت نمایند تا عضو این سایت ها شوند؟ مگر چه سرویس های ویژه ای در اختیار  اعضایی که پول پرداخت میکنند گذاشته میشود؟


پاسخ به این سوال از نوع خدماتی که سایت هرزه نگاری ارائه میدهند بدست می آید.


وقتی که با پرداخت وجه لازم ، عضو یکی از سایت ها می شوند، تصویرهای بیشتری در اختیار شان گذاشته می گردد، می توانند فیلم هایی را انتخاب و برای خود ذخیره کنند به راحتی میتوانند روی بعضی فریم ها نگه دارند و بعضی را انتخاب کنند فیلم ها صداها را هم کامل منعکس میکنند قبل ازآن سایت اعلام میکند ” توجه ! همه ی فایل ها تمام رنگی و با صدای کامل پخش می شوند.”


چیزی که قابل توجه می باشد این می باشد که همه ی صورت ها در نمایش مخفی هستند در فیلم های سکسی فقط قسمت های انتخاب شده از بدن ، مدل ها و بازیگران فیلم ها دیده می شوند که این به بیننده کمک میکند تا راحت تر فراموش کند که این افراد بشر هستند و شخصیت و احساسات دارند اگر زن فقط یک جسم عریان باشد بهتر می تواند مورد بهره گیری قرار گیرد تا موقعی که یک بشر باشد!


یکی از مهم ترین علت های طرفداران هرزه نگاری این می باشد که زنان شرکت کننده در تولید محصولات هرزه نگاری انتخاب شده هستند و اغلب از کار خود لذت می برند اما زنانی هم هستند که از سکس لذت نمی برند آنها کاری را انجام میدهند که مجبور هستند حال فرقی نمیکند که اجبار به خاطر منفعت مادی باشد یا به خاطر اسلحه ای که کسی در خارج از کادر دوربین به طرف او گرفته می باشد. بعضی از ستاره فیلم ها به  زور اسلحه تن به بعضی کارها می دهند.


اخیراً یک سازمان جدید از مجموع نهادهای مختلفی که در زمینه پیشگیری از سوء بهره گیری ی جنسی از کودکان در اینترنت فعالیت می کنند در بریتانیا تشکیل شده می باشد.


هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه92برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.