ژانویه 25, 2021

دانلود پایان نامه ارشد واژه های دانشگاهی آکادمیک و نقش آنها در درک مطلب متون دانشگاهی

1 min read
<![CDATA[]]>

ر


پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :واژه های دانشگاهی آکادمیک و تأثیر آنها در درک مطلب متون دانشگاهی


تکه ای از متن پایان نامه :

-6. فرضیه­های پژوهش


متناظر با سؤال­های فوق، فرضیه­­های زیر مطرح می باشد:  1. بازنمایی واژه­های دانشگاهی در کتاب­ خواندن سطح پیشرفته مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه بین­المللی امام خمینی (ره) قزوین ضعیف می باشد.
  2. بازنمایی واژه­های دانشگاهی در کتاب­ خواندن سطح میانی مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه بین­المللی امام خمینی (ره) قزوین ضعیف می باشد.
  3. بازنمایی واژه­های دانشگاهی در کتاب­ فارسی ویژۀ علوم ­پزشکی مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه بین­المللی امام خمینی (ره) قزوین ضعیف می باشد.
  4. بازنمایی واژه­های دانشگاهی در کتاب فارسی ویژۀ فنی­مهندسی مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه بین­المللی امام خمینی (ره) قزوین ضعیف می باشد.

1-8. تعریف بعضی مفاهیم و واژه­های کلیدی


 واژه


واژه یکی از عناصر طبیعی زبان می باشد که اهل یک زبان آن را به عنوان یک واحد زبانی می شناسد و حتی بدون آشنایی با صورت نوشتاری زبان قادر به شناسایی آن می باشد. با این وجود، به سادگی نمی توان آن را تعریف نمود و تاکنون تعریف واحدی از واژه توسط متخصصان این حوزه ارائه نشده می باشد. شقاقی (1387: 21) واژه را عنصری می داند که در ساخت گروه بهره گیری می­گردد و به


واژه های دانشگاهی(آکادمیک) و تأثیر آنها در درک مطلب متون دانشگاهیبرای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.