آوریل 14, 2021

دانلود پایان نامه رشته مکانیک هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز

1 min read
<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز 


تکه ای از متن پایان نامه :


بیشتری هم در کاربر ایجاد می­کند و البته توسعه کاربردهای دوربین­های دیجیتالی پیشرفته عامل موثری در توسعه و بالا رفتن طرفداران این سیستم بوده می باشد.


بطورکلی یک سیستم بیومتریک تشخیص چهره، از چهار ماژول تشکیل یافته می باشد:  • ماژول سنسور: در حالی که تشخیص چهره دو بعدی با دوربین معمولی امکان پذیر می­باشد در روش سه بعدی نیاز به یک سنسور پیچیده و سطح بالایی از لحاظ فنی می­باشد زیرا که بایستی قابلیت کسب اطلاعات عمیق تر را داشته باشد . ماژول سنسور مجموعه این تصاویر همان گالری تصاویر را ایجاد می­کند که در مرحله طبقه بندی مورد بهره گیری قرار می­گیرد .در بیشتر روشهای تشخیص چهره چندین نمای متفاوت از یک شخص در حالتهای مختلف روحی خنده – اخم و عصبانیت – عادی و یا با عینک از کاربر گرفته می­گردد و این تعدد در بالابردن ضریب شناسایی اهمیت ویژه ایی دارد. در خصوص اطلاعات سه بعدی که در جهت افزایش دقت در تشخیص مورد بهره گیری قرار می­گیرد علاوه بر اطلاعات دو بعدی تصویر اطلاعات مربوط به ساختار داخلی اندام نظیر کاسه چشم و بینی و چانه نیز مورد ارزیابی قرار می­گیرد و نسبت به تصاویر دو بعدی عوامل محیطی و تزئینات ظاهری و آرایش در تجزیه و تحلیل اطلاعات تأثیر نداشته و حساس نمی­باشند .


شکل (2-2) نحوه بازسازی موثر سه بعدی در تشخیص چهره در این روش را نشان می­دهد.


هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز93برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.