ژانویه 17, 2021

دانلود پایان نامه هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز

1 min read
<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز 


تکه ای از متن پایان نامه :


که کمپرسور توربو می تواند نرخ حجم جریان زیادی تحمل کنند بهره گیری می گردد. شکل (1-5) طرح کلی یک سیستم تبرید چرخه هوا نوع باز را نشان می دهد. سیستم اولیه ای که در اینجا نشان داده شده می باشد شامل یک کمپرسور، منبسط کننده و مبدل های حرارتی می باشد. هوای اتاق سرد از فشرده سازی کمپرسور به وجودمی آید. گرما و فشار بالای هوا، گرما را به آب سرد در مبدل حرارتی رد می کند. اما گرما از هوای فشار بالا به منبسط کننده گسترش می یابد. هوای سرد پس از انبساط به اتاق برای تامین سرما ارسال می گردد.  گسترش این کار تا حدودی کار فشرده سازی را جبران می کند. از این رو منبسط کننده و کمپرسور در یک محور مشترک نصب شده­اند[6].


دهد. این سیستم نیاز دارد در خلاء مناسبی نگه داری گردد. گاهی اوقات، تقویت کننده ی اجکتور برای این مقصود بهره گیری می گردد. این سیستم ها با انرژی درجه پایینی که بخار فرآیند در کارخانه های شیمیایی یا یک دیگ بخار دارد هدایت می گردد. شکل (1-6) شماتیک سیستم تبرید جت بخار را نشان می­دهد.


هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز93برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.