ردیاب کوچک خودرو

آموزشی

برای معرفی محصول اتاکو بر روی لینک روبرو کلیک کنید: ردیاب خودرو اتاکو

ردیاب کوچک خودرو

با استفاده از این مسیریاب علاوه بر اطلاع دقیق از محل و مسیر حرکت خودرو، سرعت حرکت و تعیین محدوده حرکتی، می توانید در صورت نیاز از سیستم شنود داخل کابین نیز بهره ببرید. سازمان های آتش نشانی، واحدهای اورژانس و خودروهای پلیس نیز می توانند به استفاده از این ردیاب خودرو پرداخته و علاوه بر تامین امنیت دارایی در ارائه اطلاعات بهترین مسیر به رانندگان نیز کمک کنند.

موسسات ترانزیت کالا و حمل و نقل نیز می توانند در خودروهای خود از ردیاب ir230 استفاده کنند. چرا که هم قیمت مناسبی دارد و هم با توجه به امکانات قرار داده شده در آن محصولی کامل و اقتصادی است. نوع دیگری از ردیاب خودرو نیز وجود دارد که برای کاروان های خودرویی گزینه مناسبی هستند، برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله ردیاب دیاگ خودرو را مطالعه کنید.

دزدگیر جی پی اس دار ماجیکار

دزدگیر ماهواره ای IR230 روی چه اتومبیل هایی نصب می شود و چه کاربردی دارد؟

این دستگاه جی پی اس درون خودرو شما نصب و مخفی شده و کسی جز شما از وجود آن خبر ندارد.هیچ گونه صدا و چراغی که جلب توجه کند نداشته و صرفا با نصب به برق خودرو ، توسط سوکت و کابل مخصوص شروع به کار می کند.

معمولا این ردیاب برای ماشین های سنگین و سبک قابل استفاده است و مکان نصب آن با توجه به مدل و نوع ماشین ، داخل درب ها ، صندوق عقب ، سقف خودرو ، داشبود و پشت کیلومتر ها متغییر است.این ردیاب برای کارکرد خود نیاز به نصب یک سیم کارت دارد ، همچنین ضد ضربه و ضد آب بوده و بعد از یک بار نصب سالها بدون نیاز به هیچ گونه سرویسی کار میکند.

این دستگاه دو نوع مشتری مهم دارد :

1- کسانی که خودرویشان امنیت بالایی ندارد و نگران سرقت خودرو یا قطعات آن می باشند.

2-اشخاصی که خودروی خود را به راننده (کرایه خودرو ها) و یا عزیزان (خانواده) می دهند و قصد دارند از مکان آنها باخبر شده و مسیر های حرکت آن ها را چک کنند.