ژانویه 18, 2021

پایان نامه ارشد با موضوع هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز

1 min read
<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز 


تکه ای از متن پایان نامه :


موتور و سروو موتور هستند، اما با در نظر داشتن نیاز به دانستن زاویه در این پایان نامه از سروو موتور بهره گیری گردید لازم به ذکر می باشد در بعضی از موارد لازم می باشد که مکان و زاویه هدف نیز مشخص گردد. به همین دلیل زاویه هدف نیز در اینجا گزارش می گردد.


زیرا وزن سنسور مادون قرمزی که بایستی به حرکت در آورده گردد بسیار کم می باشد نیاز به سروو موتور بزرگی نیست پس از یک سروو موتور کوچک با دقت بالا بهره گیری می گردد. این سروو موتور micro servo 9g SG90 می باشد که در شکل (3-5) نمایش داده شده می باشد.


برای راه اندازی این سروو موتور کوچک نیاز به فرکانس بالا می باشد در حالی که میکرو کنترلر تا 8mhz را می تواند تامین کند در نتیجه بایستی از یک وسیله ای برای بالا بردن فرکانس میکرو کنترلر بهره گیری گردد که در این پروژه از یک کریستال 16mhz بهره گیری شده می باشد. شکل (3-6) نحوه اتصال سروو موتور و کریستال خارجی را نشان می­دهد.


 


هوشمند سازی یک سیستم تبرید بوسیله سنسور مادون قرمز93برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.