ژانویه 22, 2021

پایان نامه ارشد هوش هیجانی و مولفه های آن از نگاه قرآن و روایات

1 min read
<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هوش هیجانی و مولفه های آن از نگاه قرآن و روایات


تکه ای از متن پایان نامه :


– اولين قدم براي افزايش هوش هيجاني،افزايش خودآگاهي می باشد.


2- ايجاد حس مسئوليت پذيري 3-آموزش مهارت هاي زندگي«كنترل خشم،همدلي، برقراري ارتباط موثر،تصميم گيري صحيح» 4-مقابله با بحران«تنظيم هيجانات به وسيله ي نوشتن،شناخت احساسات خود و ديگران»5-ايجاد زندگي شاد و با نشاط


4.استرس و نگراني ،تصوير منفي از خود،توقعات غير واقعي از زندگي و سرزنش ديگران، باعث عدم بهره گیری از هوش عاطفي خواهد گردید و حركت افراد به سمت موفقيت متوقف مي گردد.


1-1-7- روش پژوهش


اين پژوهش به صورت كتابخانه اي انجام شده می باشد به ای صورت که آغاز از منابع فیش تهیه گردید و سپس بعد از دسته بندی فیش ها، مطالب جمع آوری گردید.


1-1-8- ساختار تحقيق


براي اين پايان نامه دو بخش در نظر گرفته شده می باشد.  بخش اول، شامل سه فصل می باشد كه بعد از كليات تحقيق كه شامل فصل اول نيز مي باشد  در فصل دوم به مبحث موضوع شناسي و در فصل سوم نگاهي تاريخي به كاربرد واژه هوش هيجاني و ديدگاه انديشمندان در اين زمينه پرداخته شده می باشد، بخش دوم شامل دو فصل می باشد، فصل اول مولفه هاي هوش هيجاني از نگاه قرآن و روايات و فصل دوم راه هاي افزايش آن ذكر شده می باشد.


 


 


هوش هيجاني و مولفه هاي آن از نگاه قرآن و رواياتبرای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.