می 10, 2021

پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با نگرش بر فقه

1 min read
<![CDATA[]]>

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه


تکه ای از متن پایان نامه :


فراهم می آورد و در اختیار کاربر قرار می دهد. امروزه دانش آموزان می توانند برای کلاس درس گزارش های چند رسانه ای تهیه کنند ، افکارشان را در صفحه ی وب خودشان منتشر کنند و با همسالان خود در دیگر کشورها ارتباط مستقر نمایند. روشن می باشد که دسترسی به اینترنت  برای هر کسی که به فکر ارتقا سطح آموزشی و علمی و فکری افراد می باشد ، موهبتی بزرگ به شمار می آید.


بهر حال اینترنت هم بدون معضلات و حرف و حدیث نمی باشد همان ویژگی هایی که آنرا سودمند می سازد از قبیل دسترسی سریع به اطلاعات ، محلی برای تبادل آزادانه نظرات برای افراد از ملیت ها ی مختلف و با تجربیات و ارزشهای گوناگون  فرصتی برای نشر هر گونه مطلبی به صورت روی خط – می تواند مشکل ساز باشد همچنان که بر میزان  اطلاعات در اینترنت افزوده میشود مهارت های لازم برای یافتن محتوا ی آموزشی در اینترنت هم پیچیده تر می گردد. هم اکنون هزاران سایت و مانند صدها سایت فارسی زبان در اینترنت به ارائه خدماتی زیرا دوست یابی آن لاین می پردازند. در حال حاضر هزاران سایت اینترنتی هست که حاوی تصاویر مستهجن می باشد تصاویر موجود در این سایت ها بسیار وقیح و زننده می باشد اشکال گوناگونی از هرزه نگاری در اینترنت روبه فزونی و گسترش می باشد تصاویر و فیلم های مستهجن تبلیغات و آگهی های بازرگانی که آشکارا حاوی اشارات غیر اخلاقی هستند از نمونه های این هرزه نگاری به شمار می رند.


متاسفانه دستیابی به هرزه نگاری در اینترنت بسیار ساده می باشد  و دانش مردم نیز نسبت به هرزه نگاری بسیار کم می باشد کسانی که ماهیت مخرب هرزه نگاری را درک کرده اند بایستی این مفهوم را به هرکسی در دنیا برسانند تصویرهایی که بسیار خجالت آور می باشد و بایستی کوشش بین المللی به توقف انتشار چنین تصاویری همت گمارد ، بهترین راه برای جلوگیری از اثر تخریبی هرزه نگاری آگاهی دادن از اثرات سوء آن می باشد.


در فضای مجازی اینترنت شاهد هزاران سایت هرزه نگاری هستیم و هزاران نفر در روز به آن نگاه می کنند بعضی از سایت ها گسترده  هستند با انواع و اقسام هرزه نگاری ها، بعضی سایت ها ویژه ی زنان آسیایی هستند کما اینکه بعضی سایت ها نیز مخصوص فارسی زبانان و بهتر می باشد بگوئیم ایرانی هستند و


2-1-2 شیوع جهانی هرزه نگاری در فضای مجازی


علاوه برسایت های زنان جوان ، سایت هایی که ویژه ی تبلیغات می باشد  هست این سایت ها تصاویر زیاد و گوناگونی دارند که همه نگران کننده هستند تصاویری که آلات مختلف ارضای جنسی را تبلیغ می کنند. در  بیشتر این

هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه92برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه]]>

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.